Kokia mūsų istorija?

Apie įmonę

Čiužinių ir jos gaminių parduotuvė „Čiužinių meistrai“ – tai įmonės įkūrėjo Lino Tvarogelsko asmeninės patirties ir kompetencijų rezultatas. Jis ilgai dirbo UAB „Vita Baltic International“, priklausančios vienai didžiausių pasaulyje poliuretano gamintojų grupei „Vita Group“, kurios pagrindinė specializacija – porolono ruošinių gamyba įmonėms pagal individualius užsakymus. Linas turėjo galimybę apsilankyti ir įvertinti gamybos procesą iš šios žaliavos ne tik daugybėje šių įmonių, bet ir paties įvairiausio dizaino namų ir pats išbandyti tiek labai blogus, tiek puikius čiužinius.

UAB „Čiužinių meistrų“ savininkas taip susižavėjo čiužinių subtiliomis savybėmis, paviršiaus užvalkalų kokybe, kiekvieno sluoksnio sudėtimi, forma, ypatumais miegančiųjų savijautai, kad su lygiai tokia pat aistra, su kokia šiuos čiužinius modeliuoja pasaulinių kompanijų technologai, jis su komanda juos kuria ir savo klientams čia pat, Lietuvoje. 

Firminėje ir internetinėje parduotuvėje „Čiužinių meistrai“ nepardavinėjami čiužiniai „tiesiog“. Darbuotojai stengiasi suprasti klientą, jį pajusti, sužinoti, koks miegas jam netinka, kad galėtų parinkti tokį čiužinio tipą – kokio jis ieško. Ir labai greitai klientas patiria, kad čiužinio rinkimasis yra kūryba, tarsi malonus žaidimas.

„Savo gaminiais mes papildome ne tik lovų rėmus, bet ir, maloniu miegu ant jų, kuriame klientų rytdienos puikias emocijas, nuotaiką, atmosferą aplinkiniams… Mes sakome ačiū, kad atradote mus! “ – teigia L. Tvarogelskas.

kas mus rekomenduoja?

žiūrėti video

Kokie svarbūs faktai mūsų istorijoje?

datos

2015
Įkurta ir įregistruota įmonė
2016
Pradėta gaminių ekspozicija ir prekyba partnerių baldų salone
2018
Atidaryta firminė įmonės parduotuvė
2019
Įsteigta el. parduotuvė Lietuvoje
ieškote puikių pasiūlymų?

naujienos ir akcijos